Aegon Hayat Emeklilik - Eğitim Sigortası

Bugün yapacağınız birikimler ile çocuğunuzun eğitim hayatı kesintisiz bir fırsata dönüşüyor. Eğitim ihtiyaçları, okul taksitlerinin yanı sıra onun kendi finansal ihtiyaçlarını karşılayabileceği ana varıncaya kadar Eğitim İçin Hayat Sigortası ile koruma sağlamanız mümkün.

Gelin en değerli varlığımız olan çocuklarımızın, eğitiminin yarıda kalmaması ve hayal ettiği geleceği yaşaması için sizlere finansal güvence sağlayacak olan "Eğitim İçin Hayat Sigortası"nın ayrıcalıklarını birlikte keşfedelim...

Teminat ve Avantajlar

Yaşam Kaybı Teminatı

Sigorta süresi boyunca ödemiş olduğunuz prim tutarının tamamı yaşam kaybı teminat tutarı olarak belirlenir. Bu sayede sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzur katlanarak artar.

Maluliyet Durumunda Prim Muafiyeti Teminatı

Hayatın beklenmedik durumları karşısında, riskin gerçekleştiği andan başlayarak, sigorta süresi sonuna kadar primler Aegon tarafından çocuğunuzun eğitim hayatı yarıda kalmasın diye ödenmeye devam eder.

Ödenen Primlere Kar Payı Avantajı


Eğitim için hayat sigortası kar paylı dövize endeksli bir birikim sigortasıdır. Yaş, cinsiyet ve poliçe süresine bağlı olarak yapılan kesintiler sonrasında kalan tutar yatırıma yönlendirilir. Elde edilen gelirin %90'ı kâr payı olarak birikimlerinize eklenir. Üstelik çocuğunuzun eğitim ihtiyaçları için geri ödeme süresini siz belirleyebilirsiniz.

Dövize Endeksli Birikim ile "Geri Ödeme Süresi" Belirleme Fırsatı

Sigorta başlangıcında yapılan seçimlerle "Geri Ödeme Planını" belirleyebilir, yıllık olarak alınacak ödemelerle çocuklarınızın okul taksiti ve ihtiyaçlarını koruma altına almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Biriktirme Süresini Belirleme Esnekliği

Eğitim İçin Hayat Sigortası ile dövize endeksli birikim yapma sürenizi 10 - 15 yıl olarak belirleyebilirsiniz.

Cayma Hakkı

Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Poliçe başlangıcında ABD Doları olarak belirlenip Türk Lirası cinsinden ödediğiniz ilk prim yine Türk Lirası cinsinden kesintisiz olarak size iade edilir.

Vergi Avantajı

Eğitim İçin Hayat Sigortası, birikim özelliği taşıyan bir hayat sigortası olduğundan, ödenen primlerin %50'sini vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.

Aegon

Geleceginize destek olmak için Aegon her zaman yanınızda.

Sektörde 176 Yıl

Aegon, 176 yıldır süre gelen uluslararası denetim ve sigortacılıktaki uzmanlığı ile güvenilir hizmet sunar.

20'den Fazla Ülke

Güven, saygı, kalite ve şeffaflık ilkeleri ile hareket eden Aegon, 20'den fazla ülkede, milyonlarca müşterisinin finansal ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

30 Milyonu Aşkın Müşteri

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşterisinin finansal gelecekleri hakkında doğru kararlar almaları için en uygun çözümleri sunar.

Dünyanın 2 Büyük Borsasında

Hisseleri Amsterdam ve New York borsalarında işlem gören Aegon, yönettiği yatırımlarla "Yarını Değiştirir"