Aegon Hayat Emeklilik - Ödüllü Birikim ($)

Kazanmak önemli peki ya biriktirmek?

Bugünlerde sahip olduğunuz kazancı ve emeği gelecekte değerli bir birikim ile buluşturmak ve yarınlara güvenle bakmak için; Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'yla tanışmanız yeterli.

Birikimlerinize değer katmak ve Kâr Paylı Ödül ile katlayarak büyütmek ister misiniz?

Haydi Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'nın avantajlarını birlikte keşfedelim..

Teminat ve Avantajlar

Yaşam Kaybı Teminatı

Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası ile giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız.

Kâr Paylı Ödül Teminatı

Bugünlerde yapacağınız birikim gelecek için güçlü bir finansal güvence sağlıyor. Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'nda ödenmiş olan her primin %7,5'i yatırıma yönlendirilip değerlendirildikten sonra, sigorta süresi sonunda elde edilen karın %70'i birikim tutarına kâr payı olarak eklenir ve Kâr Paylı Ödül olarak birikiminize değer katar.

Kâr Paylı Birikim Getiri Garantisi Teminat

Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'nda ödenmiş olan her %87,5'i yatırıma yönlendirilerek Kâr Paylı Birikim elde edilirken yıllık %1 getiri garantisi verilir. Elde edilen kârın %70'i birikim tutarınıza eklenirken siz de sevdiklerinizle beraber geleceğe daha güvenli bakabilrsiniz.

Tam ve Daimi Maluliyet Durumunda Prim Muafiyeti Teminatı

Hayatın beklenmedik surumlarına karşın tam ve daimi malul olunması durumunda yaşam kalitenizi koruyarak, maddi ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olur.

İşsizlik Durumunda Prim Muafiyeti Teminatı

Sigorta süresi içerisinde yaşanabilecek bir işsizlik durumunda, belirlenen şart ve kurallara uygun olacak şekilde poliçe primleriniz Aegon güvencesinde...

Sabit Kur Avantajı

Prim tutarı poliçe başlangıcında ABD Doları bazında belirlenir. Poliçe tanzim tarihindeki kur üzerinden Türk Lirası'na çevrilerek ödenir ve bir yıllığına sabitlenir. Poliçe yıl dönümünde bu kur TÜFE'nin %100'ü oranında artırılır.

Sigorta Ettiren ve Sigortalı Değişikliği

Hayat sigortası bugünümüze yalnızca güven değil, seçim ve değişiklik özgürlüğüde katmalı. Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası ile sigorta süresi içerisinde belirlenen koşullar kapsamında Sigortalı ve Sigorta Ettiren değişikliği yapabilirsiniz.

Cayma Hakkı

Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Poliçe başlangıcında ABD Doları olarak belirlenip Türk Lirası cinsinden ödediğiniz ilk prim yine Türk Lirası cinsinden kesintisiz olarak iade edilir.

Vergi Avantajı

Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası, birikim özelliği taşıyan bir hayat sigortası olduğundan, ödediğiniz primlerin %50'sini vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.

Aegon

Geleceginize destek olmak için Aegon her zaman yanınızda.

Sektörde 176 Yıl

Aegon, 176 yıldır süre gelen uluslararası denetim ve sigortacılıktaki uzmanlığı ile güvenilir hizmet sunar.

20'den Fazla Ülke

Güven, saygı, kalite ve şeffaflık ilkeleri ile hareket eden Aegon, 20'den fazla ülkede, milyonlarca müşterisinin finansal ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

30 Milyonu Aşkın Müşteri

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşterisinin finansal gelecekleri hakkında doğru kararlar almaları için en uygun çözümleri sunar.

Dünyanın 2 Büyük Borsasında

Hisseleri Amsterdam ve New York borsalarında işlem gören Aegon, yönettiği yatırımlarla "Yarını Değiştirir"